flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

   

Указом Президента України №455/2017 від 29 грудня 2017 року «Про ліквідацію апеляційних адміністративних судів та утворення апеляційних адміністративних судів в апеляційних округах» утворено Другий апеляційний адміністративний суд в апеляційному окрузі, що включає Полтавську, Сумську та Харківську області, з місцезнаходженням у місті Харкові.

26 грудня 2018 року Вищою радою правосуддя прийнято рішення про переведення суддів Харківського апеляційного адміністративного суду на посади суддів Другого апеляційного адміністративного суду та з 28 грудня 2018 року розпочато роботу новоутвореного суду.

Другий апеляційний адміністративний суд здійснює апеляційний перегляд рішень та ухвал, винесених у порядку Кодексу адміністративного судочинства України місцевими адміністративними судами (місцевими загальними судами як адміністративними судами та окружними адміністративними судами), які знаходяться у межах територіальної юрисдикції Харківського апеляційного адміністративного округу. 

Другий апеляційний адміністративний суд є судовим органом, який ефективно виконує покладені на нього завдання, забезпечуючи захист конституційних прав, свобод та інтересів громадян у сфері публічно-правових відносин. 

Кваліфіковані професійні знання, висока правова обізнаність, повага до людської честі та гідності, високі моральні, етичні та життєві принципи – ці риси, притаманні колективу суду.

Задля забезпечення відкритості і доступності адміністративного судочинства, зміцнення довіри до судової влади створено офіційну вебсторінку, яка містить інформацію та матеріали, що стосуються організації життєдіяльності суду.