flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Перелік відомостей, що становлять службову інформацію

-        звіт про чисельність працюючих та військовозобов’язаних, яких заброньовано згідно з переліками посад і професій, та військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню.

-        забезпечення режиму секретності з питань державної таємниці та з питань, що не становлять державну таємницю в листуванні з іншими органами виконавчої влади.

-        відомості в листуванні, нормативно-розпорядчих та облікових документах з питань оформлення допуску працівників суду до державної таємниці.

-        відомості в номенклатурі посад працівників суду, перебування на яких потребує оформлення допуску та надання доступу до державної таємниці.

-        відомості в документах діловодства з режимно-секретної роботи (номенклатура справ, описи справ, протоколи експертної комісії, акт про виділення документів до знищення, акти передачі документів, журнали обліку, книги реєстрації тощо).

-        відомості про організацію режимно-секретної роботи в суді, у разі розголошення яких можливе настання перешкод для забезпечення охорони державної таємниці.

-        відомості в документах з технічного захисту інформації (крім документів загального характеру та таких. Які мають гриф обмеження доступу «Таємно» та «Цілком таємно»).

-        накази Державної судової адміністрації України, яким присвоюється гриф обмеження доступу «Для службового користування».

-        документи Державної судової адміністрації України, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування. Підприємств, установ й організацій, у тому числі міжнародних організацій, іноземних партнерів.