flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Шановні відвідувачі!

 

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Другого апеляційного адміністративного суду за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете надати відповідне повідомлення:  

 

на поштову адресу:

61604, м. Харків, майдан Театральний, 1

(ОБОВ'ЯЗКОВО  з відміткою на конверті «Про корупцію»)

 

В поштову скриньку, розміщену в приміщенні суду

(другий поверх поруч із залом судових засідань №2)

(ОБОВ'ЯЗКОВО  з відміткою на конверті «Про корупцію»)

 

На захищену електронну поштову скриньку:

anticor_reposts@2aa.court.gov.ua

 

за спеціальною телефонною лінією, за якою приймаються повідомлення про корупцію:

(057)­­­­­­­ 707-91-82

Графік роботи телефонної лінії:

понеділок – четвер: з 08-00 до 17-00,

п’ятниця: з 08-00 до 15-45

(із щоденною перервою з 12-00 до 12-45)

 

Шляхом особистої подачі до відділу по забезпеченню роботи керівництва суду на звернень громадян (2 поверх, каб. 208) відповідно до графіку роботи суду:

понеділок – четвер: з 08-00 до 17-00,

п’ятниця: з 08-00 до 15-45

(із щоденною перервою з 12-00 до 12-45)

 

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» та Порядку. Надана Вами інформація буде використана керівництвом Другого апеляційного адміністративного суду як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».       

Для забезпечення належного розгляду повідомлення, воно має містити таку інформацію:

Інформація може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосуватиметься конкретної особи та  міститиме фактичні дані, які можуть бути перевірені. Водночас, звертаємо Вашу увагу на те, що відсутність контактних даних унеможливлює отримання додаткової інформації від автора повідомлення, необхідність в якій може виникнути в ході розгляду повідомлення.

 

До відома:

 

Викривач - фізична особа, яка за наявності переконання, що інформація є достовірною, повідомила про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону, вчинених іншою особою, якщо така інформація стала їй відома у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання.

 

Викривач самостійно визначає, які канали використовувати для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Повідомлення має містити фактичні дані, що підтверджують можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону, які можуть бути перевірені.

Викривач має право отримувати інформацію про стан та результати розгляду, перевірки та/або розслідування у зв’язку із здійсненим ним повідомленням про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону.